SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
12 500 Kč
(240 Kč / m²)
Kiralama
2
1
52 m²
Hněvotínská, Olomouc
Üst kısım

yatak odası2
düz52 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Pronájem panelového bytu 2+1, 52m², Olomouc ulice Hněvotínská. Byt je částečně vybavený a nachází se ve 4 patře bez výtahu, byt má 2 neprůchozí pokoje...

Merkezi uzaktan kumanda
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Hněvotínská, Olomouc
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DACHI s.r.o.

Žaneta Hanelová

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar