SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
12 500 Kč
(368 Kč / m²)
Kiralama
1
1
34 m²
Elišky Krásnohorské, Olomouc
Üst kısım

yatak odası1
düz34 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumyeniden yapılandırmadan sonra
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Pronájem krásného bytu 1+kk s vlastní zahrádkou a parkovacím stáním ve dvoře.
Hledáte byt, který Vám začne připadat jako domov už ve chvíli, kdy otevř...

Diğer
Teklifin yaşı: 17günler
Güncellendi: 8günler

Yerellikler

Elišky Krásnohorské, Olomouc

Belediye olanakları

OSTROV REALIT s.r.o.

Michaela Dosedělová

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar