SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
9 900 Kč
(330 Kč / m²)
Kiralama
1
1
30 m²
Zámecká, Mikulov
Üst kısım

yatak odası1
düz30 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Naše společnost Vám zprostředkuje pronájem moderního a cenově dostupného bydlení. Byt 1+1 30 m² s parkovacím stáním na soukromém a uzavřeném parkovišt...

Diğer
Teklifin yaşı: 68günler
Güncellendi: 19günler

Yerellikler

Zámecká, Mikulov
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DůmRealit

Petra Baťková

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar