SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
15 500 Kč
(191 Kč / m²)
Kiralama
4
1
81 m²
Anglická, Mariánské Lázně
Üst kısım

yatak odası4
düz81 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumOrijinal durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Pronájem bytu 4+kk s balkonem v Mariánských Lázních na ulici Anglická, který se nachází ve 2. patře bytového domu. Byt se pronajímá včetně vybavený. V...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Anglická, Mariánské Lázně
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

REALMAN REALMAN

Josef Zakrzewski - RK23 Mariánské Lázně - Centrála společnosti

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar