SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
17 500 Kč
(173 Kč / m²)
Kiralama
3
1
101 m²
Hlavní třída, Mariánské Lázně
Üst kısım

yatak odası3
düz101 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumOrijinal durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Přepravujeme pronájem bytu 3+kk s balkonem, který se nachází v Mariánských Lázních na ul. Hlavní třida. Byt je umístěný ve 2. podlaží a pronajímá se k...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Hlavní třída, Mariánské Lázně
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

REALMAN REALMAN

Oksana Ollé - RK23 Mariánské Lázně - Centrála společnosti

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar