SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
11 500 Kč
(213 Kč / m²)
Kiralama
2
1
54 m²
Jana Jiskry, Kynšperk nad Ohří
Üst kısım

yatak odası2
düz54 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkEvet
durumyeniden yapılandırmadan sonra
bodrumEvet
terasHAYIR

Tanım

Naše společnost Vám zprostředkuje pronájem bytové jednotky 2+1 o celkové ploše 54 m², Kynšperk nad Ohří, ul. Jana Jiskry. Byt se nachází v 4. patře do...

Diğer
Teklifin yaşı: 16günler
Güncellendi: 16günler

Yerellikler

Jana Jiskry, Kynšperk nad Ohří
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DůmRealit

Alexandr Tržecjak

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar