SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
15 000 Kč
(242 Kč / m²)
Kiralama
2
1
62 m²
Tyršova, Kuřim
Üst kısım

yatak odası2
düz62 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Nabízíme Vám k pronájmu novostavbu bytu 2+kk s terasou, šatnou a vlastním plynovým kotlem. Byt je umístěn ve 4.NP cihlové novostavby. Součástí bytu je...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasAçık yaşam alanıMutfak aletleriBanyoZemin

Gaz
Teklifin yaşı: 10günler
Güncellendi: 9günler

Yerellikler

Tyršova, Kuřim

Belediye olanakları

Nejlepší bydlení realitní společnost, s.r.o.

Asistentka Brno Nejlepší bydlení realitní spol.

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar