SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
13 500 Kč
(225 Kč / m²)
Kiralama
2
1
60 m²
Sladovní, Kojetín
Üst kısım

yatak odası2
düz60 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumEvet
terasHAYIR

Tanım

Naše společnost Vám zprostředkuje pronájem bytu 2+kk v Kojetíně na ulici Sladovní. Jednotka se nachází ve 4. NP bytového domu bez výtahu. Podlahy řeše...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Sladovní, Kojetín
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Reality 11- REAL ESTATE CZECH REPUBLIC a.s.

Filip Čarnecký

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar