Teklifler listesi
12
12
12
12 500 Kč
(192 Kč / m²)
Kiralama
2
1
65 m²
U Retexu, Klatovy
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
Üst kısım
yatak odası
2
düz
65 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Nabízíme k pronájmu byt 2+1 o velikosti 65 m2 ve třetím nadzemním podlaží (druhé patro).
Byt je po kompletní rekonstrukci. K bytu patří Sklepní kój...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Kişisel
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Orijinal durum
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
G - Aşırı israfçı
bina tipi:
Panel
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
6günler
Güncellendi:
6günler
Üst kısım
Reklamı şikayet et
Yerellikler
U Retexu, Klatovy
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.