Teklifler listesi
15
15
15
10 000 Kč
(185 Kč / m²)
Kiralama
2
1
54 m²
Božkova, Karviná
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
Üst kısım
yatak odası
2
düz
54 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Hledáte rekonstruovaný a zařízený byt k pronájmu?
Mám pro Vás k pronájmu pěkný byt s dispozicí 2+1, 54 m2 na ulici Božkova, Karviná - Ráj. Byt se nac...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
İnternet
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Kişisel
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
B - Çok ekonomik
bina tipi:
Panel
Isıtma tipi:
Merkezi uzaktan kumanda
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
5günler
Güncellendi:
1günler
Üst kısım
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Božkova, Karviná
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.