SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
17 956 Kč
(310 Kč / m²)
Kiralama
2
1
58 m²
Nádražní, Jindřichův Hradec
Üst kısım

yatak odası2
düz58 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Pronájem bytu o podlahové ploše 58 m2 v prvním patře budovy České spořitelny, ulice Nádražní, Jindřichův Hradec.
Dispozice 2+kk nabízí vstupní chodbu...

Gaz
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Nádražní, Jindřichův Hradec

Belediye olanakları

Dana Šašková

Filip Vereš

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar