SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
9 500 Kč
(238 Kč / m²)
Kiralama
1
1
40 m²
Kosmonautů, Jindřichův Hradec
Üst kısım

yatak odası1
düz40 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Pronájem bytu o výměře 40 m2 ve druhém patře panelového domu v Jindřichově Hradci, ulice Kosmonautů.
Dispozice 1+1 nabízí předsíň, koupelnu s vanou i ...

Merkezi uzaktan kumanda
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Kosmonautů, Jindřichův Hradec

Belediye olanakları

Dana Šašková

Filip Vereš

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar