SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
11 000 Kč
(344 Kč / m²)
Kiralama
1
1
32 m²
Havlíčkova, Heřmanův Městec
Üst kısım

yatak odası1
düz32 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumOrijinal durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný byt 1+kk o ploše 32 m² v centru Heřmanova Městce.

Byt prošel kompletní rekonstrukcí a nabízí prakticky řešenou ...

Diğer
Teklifin yaşı: 8günler
Güncellendi: 8günler

Yerellikler

Havlíčkova, Heřmanův Městec
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

REALMAN REALMAN

Daniel Doležal - Clever Properties s.r.o.

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar