Teklifler listesi
9
9
9
7 350 Kč
(156 Kč / m²)
Kiralama
2
1
47 m²
Dukelská, Havířov
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
Üst kısım
yatak odası
2
düz
47 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Vítejte v bytě 2+1 na ulici Dukelská 700/13d v Havířově-Šumbarku, který je připraven k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu.
Byt se nachá...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Kişisel
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Orijinal durum
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
E - Ekonomik Olmayan
bina tipi:
Tuğla
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
48günler
Güncellendi:
6günler
Üst kısım
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Dukelská, Havířov
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.