SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
11 600 Kč
(176 Kč / m²)
Kiralama
2
1
66 m²
nám. Míru, Frenštát pod Radhoštěm
Üst kısım

yatak odası2
düz66 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Naše společnost Vám zprostředkuje exkluzivně pronájem atraktivního, prostorného bytu 2+kk, o rozloze 66 m², který je situován ve 2. patře domu přímo n...

Diğer
Teklifin yaşı: 34günler
Güncellendi: 10günler

Yerellikler

nám. Míru, Frenštát pod Radhoštěm

Belediye olanakları

DůmRealit

Naděžda Hloušková Srněnská

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar