SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
10 000 Kč
(227 Kč / m²)
Kiralama
1
1
44 m²
Dolní Branná, Dolní Branná
Üst kısım

yatak odası1
düz44 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkEvet
durumYeni inşaat
bodrumEvet
terasHAYIR

Tanım

Pronájem nového bytu 1+kk v Dolní Branné (5 min od Vrchlabí)
Hledáte nové a energeticky úsporné bydlení v klidné lokalitě? Nabízíme k dlouhodobému pro...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Mutfak aletleriDuş kabiniYeniden yapılandırmadan sonra

Gaz
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Dolní Branná, Dolní Branná
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

RK Evropa

Lubor Karásek

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar