SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
14 800 Kč
(235 Kč / m²)
Kiralama
2
1
63 m²
Chrudim
Üst kısım

yatak odası2
düz63 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Pronájem prostorného bytu 2+1, s podlahovou plochou 63 m2. Nachází se zde předsíň s chodbou, na kterou navazuje samostatná kuchyň. Kuchyň je plně vyba...

Merkezi uzaktan kumanda
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Chrudim

Belediye olanakları

QARA s.r.o.

Hana Valentová

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar