SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
18 000 Kč
(286 Kč / m²)
Kiralama
2
1
63 m²
České Budějovice
Üst kısım

yatak odası2
düz63 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

REALDOMUS Vám zprostředkuje pronájem bytu 2+kk s terasou, krytým parkovacím stáním v ceně a úžasným výhledem na řeku.
Byt o velikosti 62 m2 najdeme ve...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

České Budějovice
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

REALDOMUS s.r.o.

Kateřina Horáková