SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
17 000 Kč
(288 Kč / m²)
Kiralama
2
1
59 m²
Tišnovská, Brno
Üst kısım

yatak odası2
düz59 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumOrijinal durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Pronájem nezařízeného bytu 2+1 v lokalitě Brno - Černá Pole.
Byt se nachází v 1. patře nízkopodlažního cihlového domu bez výtahu. Výborná dopravní do...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Tišnovská, Brno
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

REALMAN REALMAN

Bc. Radek Hilšer - REAL SPEKTRUM, a.s. - hlavní kancelář Brno

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar