SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
13 000 Kč
(394 Kč / m²)
Kiralama
1
1
33 m²
Nad Čertovkou, Blansko
Üst kısım

yatak odası1
düz33 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumOrijinal durum
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme pronájem bytu 1+1, ulice Nad Čertovkou, Blansko, sídliště Písečná.

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Nad Čertovkou, Blansko
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

REALMAN REALMAN

David Langr - ARTOSS realitní kancelář, s.r.o.

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar