SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
1 556 €
(156 € / m²)
Kiralama
Atipik
2+
10 m²
Rua Coronel Proost de Souza, Santos

yatak odasıatypical
düz10 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Localizado no bairro do Embaré, em Santos, este imóvel tem uma privilegiada localização, a apenas 200 metros da praia. Trata-se de um apartamento de a...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Rua Coronel Proost de Souza, Santos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar