SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
1 331 €
(61 € / m²)
Kiralama
Atipik
1
22 m²
RUA HERCILIO LUZ, Itajaí

yatak odasıatypical
düz22 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Aluguel de Sala Comercial em Espaço de consultórios Médicos.
Bairro Ariribá | Balneário Camboriú

Localização: situado no bairro Ariribá, regiã...

Diğer
Teklifin yaşı: 19günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

RUA HERCILIO LUZ, Itajaí
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

DreamCasa Ltda

Viva Imóveis

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar