SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
392 670 €
(3 636 € / м²)
Распродаја
1
2+
108 м²
28c شارع

спаваћа соба1
равно108 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

SAFA ONE 1 BEDROOM APARTMENTLOCATIONAl Safa / Sheikh Zayed Road, Dubai (next to Safa Park)TYPE1 Bedroom ApartmentVIEWSafa Park / City Skyline / Canal...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Отворени животни просторПогледСпратКухињски апаратиДрвени подВисоки плафониНакон реконструкцијеПриродно светлоПогодно за кућне љубимце

Друго
Старост понуде: 15дана
Ажурирано: 15дана

Локалитети

28c شارع
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CAPRI REALTY

Слични огласи

Слично у иностранству