SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
543 000 €
(3 620 € / м²)
Распродаја
4
2+
150 м²
Kültür Caddesi, Saray Mahallesi

спаваћа соба4
равно150 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

الشقة للبيع يقع العقار في قلب الانيا. من مسافة قريبة يمكنك العثور علي المقاهي والمطاعم والمستشفيات والصيدليات والمدارس والبنوك والسوبر ماركت والمحلات ...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 494дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Kültür Caddesi, Saray Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Слични огласи

Слично у иностранству