SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
338 849 €
(3 724 € / м²)
Распродаја
2
2+
91 м²
ถนนวิเศษ, ตําบลราไวย์

спаваћа соба2
равно91 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Nestled in the vibrant South of Phuket, this property offers an exceptional living experience surrounded by breathtaking tropical panoramas. Located ...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

ถนนวิเศษ, ตําบลราไวย์
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Siam Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству