SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
104 766 €
(3 380 € / м²)
Распродаја
2
1
31 м²
ถนนท้ายนา, ตําบลกะรน

спаваћа соба2
равно31 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Wekata condominium.This new condominium complex, third phase, is 300 meters from Kata Beach in Phuket. The main feature of the project is the eco-fri...

намештен
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

ถนนท้ายนา, ตําบลกะรน
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Siam Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству