SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
401 475 €
(4 226 € / м²)
Распродаја
2
2+
95 м²
Soi Haddsurin 4, ตําบลเชิงทะเล

спаваћа соба2
равно95 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

This stunning 3-bedroom condo is your gateway to ultimate relaxation, located within the luxurious Mida Grande complex, just 700 meters from pristine...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Soi Haddsurin 4, ตําบลเชิงทะเล
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Siam Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству