SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
163 654 €
(1 818 € / м²)
Распродаја
2
1
90 м²
Soi Hadurin 8, ตําบลเชิงทะเล

спаваћа соба2
равно90 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

About 200 yards from Bang Tao beach, this two bed room, one bath apartment in the Baan Puri is furnished with a modern kitchen and tropical sun terra...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Soi Hadurin 8, ตําบลเชิงทะเล
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Siam Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству