SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
145 177 €
(1 910 € / м²)
Распродаја
1
1
76 м²
พัทยากลาง 6, เมืองพัทยา

спаваћа соба1
равно76 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

1 Bedroom 76 sq.m. Pool accessA resort-style condominium representing value for money, combining 5-star facilities with a a€˜homelya€™ feel.Condo is ...

намештен
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

พัทยากลาง 6, เมืองพัทยา
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Siam Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству