SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
78 539 €
(1 826 € / м²)
Распродаја
2
1
43 м²
ซอยนาเกลือ 16, เมืองพัทยา

спаваћа соба2
равно43 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

The new condo is the perfect residence for those preferring calm and contemplative tranquility. Serenity Wongamat will definitely live up to its name...

намештен
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

ซอยนาเกลือ 16, เมืองพัทยา
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Siam Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству