SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
250 761 €
(3 299 € / м²)
Распродаја
2
2+
76 м²
ซอยนาเกลือ 16, เมืองพัทยา

спаваћа соба2
равно76 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

This Condominium comprises of 2 buildings, having 31 floors and includes 353 units.Location- Near Wong Amat Beach 1 minute, Soi Naklua 16, Pattaya - ...

намештен
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

ซอยนาเกลือ 16, เมืองพัทยา
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Siam Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству