SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
441 121 €
(3 836 € / м²)
Распродаја
2
2+
115 м²
ถนนสาทรใต้, แขวงทุ่งมหาเมฆ

спаваћа соба2
равно115 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

A spacious two bedroom with super city views is for sale in the Urbana Sathorn. The unit is 115 sqm large and is fully furnished and air conditioned....

намештен
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

ถนนสาทรใต้, แขวงทุ่งมหาเมฆ
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Siam Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству