SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
283 688 €
(3 261 € / м²)
Распродаја
1
2+
87 м²
ซอยราชดําริ 2, แขวงลุมพินี

спаваћа соба1
равно87 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

This is a one bedroom, two bath large corner unit for sale in the Baan Rajprasong Bangkok. This fully furnished apartment is situated on the 20th flo...

намештен
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

ซอยราชดําริ 2, แขวงลุมพินี
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Siam Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству