SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
189 966 €
(3 518 € / м²)
Распродаја
1
1
54 м²
ซอยร่วมฤดี 2, แขวงลุมพินี

спаваћа соба1
равно54 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Noble Above Wireless RumarudeeNewly completed condo close to embassies in Wireless Road area.PROJECT CONCEPTa€œRISE ABOVE THE NORM"Elevate degrees of...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

ซอยร่วมฤดี 2, แขวงลุมพินี
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Siam Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству