SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
166 419 €
(2 821 € / м²)
Распродаја
2
2+
59 м²
ถนนพระรามที่ 3, แขวงบางโพงพาง

спаваћа соба2
равно59 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Sapphire Luxurious Condominium Rama 3This condo project is located at the most beautiful curve of the Chao Phraya River. There are not many similar c...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

ถนนพระรามที่ 3, แขวงบางโพงพาง
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Siam Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству