SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 411 956 €
(12 068 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
117 м²
Schlossfeldstrasse, Willisau

спаваћа собаatypical
равно117 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Die 4.5-Zimmer-Wohnung im Schlossfeld Willisau bietet Familien ein grosszügiges und durchdachtes Zuhause auf einer Ebene. Mit einer Nettowohnfläche vo...

Друго
Старост понуде: 30дана
Ажурирано: 12дана

Локалитети

Schlossfeldstrasse, Willisau
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ACAMA Immobilien AG

Слични огласи

Слично у иностранству