SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
567 757 €
(9 961 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
57 м²
Veia Sandeilas, Surses

спаваћа собаatypical
равно57 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Diese lichtdurchflutete 2.5-Zimmer-Wohnung in Savognin vereint modernen Komfort mit einem spektakulären Bergpanorama. In einem ruhigen Quartier in ein...

Друго
Старост понуде: 36дана
Ажурирано: 18дана

Локалитети

Veia Sandeilas, Surses
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Properti AG

Слични огласи

Слично у иностранству