SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
598 931 €
(2 722 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
220 м²
Sarnen

спаваћа собаatypical
равно220 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Discover one of the most iconic projects in the CaribbeanEl Portillo, Las TerrenasBeachfront villas and townhouses.Luxury 1, 2, and 3-bedroom apartmen...

Друго
Старост понуде: 63дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Sarnen
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Via Capitale RD

Слични огласи

Слично у иностранству