SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 953 118 €
(14 153 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
138 м²
Avenue de Beaumont, Lausanne

спаваћа собаatypical
равно138 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Dernier lot situé au rez-de-chaussée de la résidence contemporaine «BEAUMONT» à Lausanne, ce superbe appartement neuf de 4.5 pièces (lot 4) offre un c...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 20дана
Ажурирано: 20дана

Локалитети

Avenue de Beaumont, Lausanne
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

SPG Vente Lausanne

Слични огласи

Слично у иностранству