SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
2 020 097 €
(15 906 € / м²)
Распродаја
6+
1
127 м²
Bever

спаваћа соба6+
равно127 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Diese gepflegte 6.5-Zimmer-Maisonette befindet sich im vierten Obergeschoss eines ansprechenden Wohnhauses mit Baujahr 1972. Der sonnenverwöhnte, ruhi...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 13дана
Ажурирано: 13дана

Локалитети

Bever
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Raiffeisen Immomakler

Слични огласи

Слично у иностранству