SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
431 412 €
(14 876 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
29 м²
Bärenfelserstrasse, Basel

спаваћа собаatypical
равно29 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

An begehrter Lage in unmittelbarer Nähe zum Rhein präsentiert sich diese charmante 1.5-Zimmerwohnung als attraktive Kaufgelegenheit – sowohl für Eigen...

Друго
Старост понуде: 15дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Bärenfelserstrasse, Basel
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

secrethomes ag

Слични огласи

Слично у иностранству