SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 325 876 €
(12 627 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
105 м²
Wegastrasse, Allschwil

спаваћа собаatypical
равно105 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаДа

Опис

Ein Zuhause, das begeistert – stilvolles Wohnen mit sonnigem BalkonWillkommen in Ihrem neuen Lebensmittelpunkt: Diese elegante 4.5‑Zimmer‑Wohnung im 2...

Друго
Старост понуде: 18дана
Ажурирано: 11дана

Локалитети

Wegastrasse, Allschwil
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Hueter Invest

Слични огласи

Слично у иностранству