SUPA24
Остало
Остало
Остало
136 969 €
(1 802 € / м²)
Распродаја
3
1
76 м²
Avenida Robleda, Torrevieja

спаваћа соба3
равно76 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Charming corner ground-floor apartment located in a peaceful residential area surrounded by nature, just a 10-minute drive from the town center. The p...

Друго
Старост понуде: 61дана
Ажурирано: 31дана

Локалитети

Avenida Robleda, Torrevieja
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству