SUPA24
Остало
Остало
Остало
285 000 €
(4 524 € / м²)
Распродаја
2
2+
63 м²
Calle Calpe, Torrevieja

спаваћа соба2
равно63 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

NEW BUILD RESIDENTIAL OF BUNGALOW APARTMENTS IN LOS BALCONES, TORREVIEJA New Build residential complex with magnificent pink salt lake views in Los...

Друго
Старост понуде: 60дана
Ажурирано: 31дана

Локалитети

Calle Calpe, Torrevieja
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству