SUPA24
849 000 €
(4 224 € / м²)
Распродаја
3
2+
201 м²
Calle Ferrer, Orihuela

спаваћа соба3
равно201 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Discover this exclusive apartment located in the prestigious Las Colinas Golf & Country Club, one of the most sought-after residential resorts on the ...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Calle Ferrer, Orihuela
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству