SUPA24
Остало
Остало
Остало
419 000 €
(5 238 € / м²)
Распродаја
3
2+
80 м²
Calle Canela, Orihuela

спаваћа соба3
равно80 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Modern 3-Bedroom Penthouse with Private Solarium in Villamartin We are proud to present this fantastic second-hand penthouse located in the desirab...

Друго
Старост понуде: 61дана
Ажурирано: 31дана

Локалитети

Calle Canela, Orihuela
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству