SUPA24
Остало
Остало
Остало
189 000 €
(1 734 € / м²)
Распродаја
2
1
109 м²
Calle Nicolás Bussi, Orihuela

спаваћа соба2
равно109 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Located on Calle Nicolás de Bussi in Playa Flamenca, this charming apartment is an excellent option for holiday use, rental investment, or comfortable...

Друго
Старост понуде: 61дана
Ажурирано: 31дана

Локалитети

Calle Nicolás Bussi, Orihuela
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству