SUPA24
Остало
Остало
Остало
680 000 €
(7 907 € / м²)
Распродаја
2
1
86 м²
Avenida Antonio Arroyo Blanco, Mijas

спаваћа соба2
равно86 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

NEW BUILD RESIDENTIAL COMPLEX IN LAS LAGUNAS DE MIJAS New Build residential complex with the sea views consists of a total of 82 properties to be bui...

Друго
Старост понуде: 61дана
Ажурирано: 31дана

Локалитети

Avenida Antonio Arroyo Blanco, Mijas
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству