SUPA24
Остало
Остало
Остало
124 950 €
(1 470 € / м²)
Распродаја
3
2+
85 м²
Calle Pablo Picasso, Almoradí

спаваћа соба3
равно85 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Beautiful first-floor apartment in the vibrant town of Almoradí, offering the perfect balance between central convenience and peaceful living. The ...

Друго
Старост понуде: 61дана
Ажурирано: 31дана

Локалитети

Calle Pablo Picasso, Almoradí
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству