SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
450 000 €
(4 286 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
105 м²
Travessa das Amoreiras, Setúbal

спаваћа собаatypical
равно105 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento T3 no r/c de um prédio exclusivo, onde a traça antiga foi cuidadosamente preservada e combinada com acabamentos modernos. Com 124,88 m² de...

Друго
Старост понуде: 42дана
Ажурирано: 9дана

Локалитети

Travessa das Amoreiras, Setúbal
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Imagine Real Estate & Holidays

Слични огласи

Слично у иностранству